Newsletter

Marek z Krakowa
Bardzo ciekawa strona, zawarte na niej artykuły z pewnością przydadzą się wszystkim tym, którzy marzą o pięknym zdrowym uśmiechu. Porady zawarte tutaj z pewnością pomogą nam wybrać najodpowiedniejszy sposób wybielania zębów.

Marta z Wrocławia
Po zapoznaniu się z treścią strony, od razu wiedziałam jakie metody przyniosą mi najlepsze rezultaty w wybielaniu zębów. Bardzo polecam stronę!

Polecamy
an image
Nazwa produktu
Skuteczne wybielanie
Link: wybielanie

 ibright-wybielanie

an image Marzy ci się uśmiech niczym gwiazda filmowa? To na co czekasz! Już teraz idź do apteki lub drogerii kosmetycznej i kup sobie preparaty do wybielania zębów. Dzięki nim twoje zęby mogą po kilkunastu dniach stać się nawet o kilka tonów bielsze. Wybierz odpowiednią dla siebie wybielającą pastę do zębów, płyn do płukania jamy ustnej, Nie zapomnij też o żuciu wybielającej gumy do żucia po każdym posiłku, szczególnie wtedy, gdy nie masz możliwości umycia zębów. Pasty do zębów wbrew pozorom mogą dać naprawdę widoczne efekty wybielenia. Takie specyfiki zwierają w swoim składzie substancje ścierające takie jak na przykład: krzemionka, soda, pył diamentowy. Dzięki nim szczotkując zęby codziennie polerujesz ich powierzchnię i pozbywasz się osadu. Na zębach może zgromadzić się go naprawdę dużo, szczególnie na skutek picia napojów takich jak kawa, herbata, czerwone i pomarańczowe soki, cola. Dodatkowo na zęby bardzo złe oddziaływanie ma palenie papierosów.

Trzeba walczyć z osadem nazębnym i ich żółknięciem na wszystkie możliwe sposoby. Preparaty do wybielania zębów są niedrogie i powszechnie dostępne. Każdy może ich używać, nie wymagają one interwencji dentysty. Trzeba jednak pamiętać o tym, że takie specyfiki nie są w stanie zdziałać cudów. Jeżeli na naszych zębach przez wiele lat zbierał się kamień i płytka nazębna, to potem będzie trudno ją usunąć. W dodatku należy pamiętać o tym, że każdy z nas ma inne uzębienie i w związku z tym na każdego wybielanie będzie działać inaczej. O wiele łatwiej jest zmienić kolor zębów żółtych niż jest to w przypadku zębów sinych lub szarych. W dodatku nie ma możliwości, aby pasta wybielająca czy inny powszechnie dostępny w aptekach środek, był w stanie wybielić kolor plomby, koronki czy mostu.

Te uzupełnienia protetyczne musimy poddać profesjonalnemu zabiegowi wybielania w gabinecie stomatologicznym. Używanie past wybielających może być także niestety szkodliwe dla naszych zębów. Zawarte w nich składniki ścierające, jeśli będą używane przez bardzo długi okres czasu, mogą doprowadzić do ścierania szkliwa. Wiąże się z tym ponadto spowodowanie uczucia nadwrażliwości. W dodatku można jeszcze uszkodzić sobie dziąsła. Dlatego zaleca się stosowanie takich past raz dziennie. Używając takiej pasty wystarczy szczotkować zęby przez 2 minuty. Jeśli będziemy używać jej regularnie, to z pewnością osiągniemy pożądane efekty.